ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

До вартості навчання входять книги та інші роздаткові матеріали, які студенти отримають при проходженні навчання в академії. Детальніше про книги.

ФОРМАТ НАВЧАННЯ ЦІНА, ГРН Ціна до 30 червня 2018 року

1 блок (4 модулі)

14 000

12 000

Кожний наступний модуль 

3 000

2 000

Всі модулі школи

21 000

17 000

Для того щоб стати студентом Tax Academy необхідно придбати блок, який складається із чотирьох модулів. До блоку обов’язково включаються перший модуль «Загальна характеристика податку. Адміністрування податків та зборів» та восьмий модуль «Юридична відповідальність за порушення податкового законодавства. Вирішення податкових спорів в судовому порядку. Вирішення ЄСПЛ податкових спорів», інші два модулі на вибір студента.

Студент також може обрати для навчання будь-який із модулів, які не увійшли до блоку, оплачуючи вартість кожного додатково. Знижену ціну за навчання отримають студенти, які обирають всі модулі школи. Вартість у такому випадку становить 21 000 грн. замість 26 000 грн.

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ

Пройди навчання разом із колегами та отримай знижки

10%

2 учасники

15%

3 учасники

20%

від 4-х учасників

Знижку залежно від кількості учасників отримають студенти, які записались на курс разом із колегами. Для того щоб скористатись знижкою, необхідно заповнити примітку при реєстрації, вказавши імена колег, з якими студент записується на курс.

Купити

Ви не авторизованi